У Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Дня Національної Гвардії України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54479_1.jpg)
На території стрілецького батальйону (з конвуювання, екстрадицій, охорони підсудних та охорони громадського порядку) військової частини 3011 Національної гвардії України в Кропивницькому відбулися урочистості з нагоди Дня Національної Гвардії України сьогодні, 26 березня
З професійним святом військовослужбовців привітали голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко, голова обласної ради Сергій Шульга, керівництво міста та силових структур.
«Ви мужні, хоробрі воїни! Ви одними з перших вступили в бій із ворогом на сході нашої країни. Дякую за відданість присязі і гідне служіння українському народові. Дякую за те, що бережете наш спокій! Слава Україні і слава Героям!», - звернувся до Нацгвардійців очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко.
За відвагу, проявлений героїзм і заслуги перед українським народом у забезпеченні миру в країні керівники області й міста нагородили військовослужбовців відзнаками, грамотами і подяками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)