У Кропивницькому відбулися благодійні майстер-класи (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33033_1.jpg)
20 вересня 2016 року в обласному художньому музеї відбулися благодійні майстер-класи по виготовленню виробів із тканини на підтримку онкохворих дітей в рамках проведення першого благодійного фестивалю «Допоможи дитині жити».
На запрошення провести майстер-класи відгукнулися самодіяльні майстрині нашого міста Ірина Кудревич та Ірина Поляруш.
Всі небайдужі та й самі ж ініціатори акції, які завітали на майстер-класи, мали можливість виготовити «сов», «котиків» та «квіти». Усі пошиті вироби під час заходу будуть передані організаторам акції «Допоможи дитині житии» для реалізації їх 9 жовтня 2016 року перед початком благодійного концерту. Також є можливість передати вже готові поробки. Просимо долучитися до благодійної акції!
Кошти від продажу виробів будуть передані на лікування онкохворих дітей гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні.
Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)