У Кропивницькому відбудеться церемонія нагородження «Жінка нової ери»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35254_1.jpg)
24 лютого у Кропивницькому відбудеться соціально-благодійний проект «Жінка нової ери».
Метою проекту є відзначення жінок Кіровоградщини, які працюють у різних сферах діяльності. Кожна з учасниць буде нагороджена почесним кубком та дипломом від представників ОДА, а також фото кожного лауреата буде розміщено в календарі "Жінка Нової Ери", всі кошти від продажу якого будуть направлені на благодійність.
Під час заходу, гостей вечора чекає багато приємних сюрпризів, серед яких - виступ зіркової гості Заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.
Захід проходитиме в нічному клубі “Fusion Club” , початок о 18:00. Організаторами виступає модельна агеція «RIMO» спільно з Управлінням освіти, науки, молоді і спорту КОДА.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)