У Кропивницькому в будинку престарілих відбулася благодійна акція
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49793_1.jpg)
Сьогодні, 1 жовтня, у місті Кропивницький З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в України міська організація ПП «Ліва опозиція» провела благодійну акцію в будинку престарілих «Милосердний самарянин».
Для людей, котрі знаходяться в цій установі благодійники передали зібранні партійцями різні крупи, цукор, борошно, миючі засоби, одяг та солодощі. Такому неочікуваному та приємному візиту люди були щиро раді, зворушені тим, що про них пам’ятають і опікуються.
Лідер кропивницьких лівих Анатолій Звєрєв переконаний, що головне це навіть не матеріальна допомога, яку привезли представники міського осередку партії.
- Перш за все ми хочемо проявити милосердя до цих людей, засвідчити свою повагу до них і просто поспілкуватися. Адже саме цього вони потребують сьогодні, уваги та пошани. Цією акцією ми привертаємо увагу суспільства до тих, хто поряд з нами, але не може себе обійти і потребує нашої допомоги, - каже Анатолій Звєрєв.
Голова правління благодійного фонду «Милосердний самарянин» Надія Коваленко каже, що всі їх підопічні, це люди, які в силу різних життєвих обставин залишилися зовсім одинокими та не можуть себе обходити. Деякі з них не ходячі, а отже потребують постійної допомоги та підтримки і добре, що світ не без добрих людей.
- Престарілі люди, котрі з різних життєвих причин опинилися в нашому будинку, дуже потребують звичайної людської уваги. Саме тому, ми вдячні всім, хто пам’ятає про цих людей. Ми вдячні всім, хто завітав до нас, щоб провідати наших підопічних і привезли таку важливу допомогу, - відмітила Надія Коваленко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)