У Кропивницькому учні ліцею прийняли участь у квесті (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58311_1.jpg)
Сьогодні, 15 вересня, учні кропивницького професійного ліцею взяли участь у навчальному квесті, мета якого – засвоїти алгоритми, за якими слід правильно діяти під час надзвичайних ситуацій, що можуть трапитись у повсякденному житті і особливо – в умовах війни в Україні.
Рятувальники, сапери, медики та поліцейські об’єднали зусилля, щоб зробити пізнавальний захід корисним і водночас цікавим для юнаків та дівчат.
Перед майбутніми фахівцями будівельних професій, які поділились на команди, стояло цікаве завдання: пройти швидко та правильно кілька «станцій» – тематичних локацій: медика, сапера, рятувальника, поліцейського тощо. Виконавши усі завдання, у підсумку молодь навчилась діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів, надавати першу допомогу товаришам до прибуття лікаря, орієнтуватись у задимленому середовищі, повторили правила пожежної безпеки, дорожнього руху та отримали заряд енергії!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)