У Кропивницькому торгували раками, яких наразі заборонено ловити (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58291_1.jpg)
При проведенні рибоохоронного рейду інспектори Кіровоградського рибоохоронного патруля виявили продавчиню, яка продавала раки. На одному з муніципальних ринків міста жінка планувала реалізувати понад 11 кг членистоногих
.
На продавчиню складено протокол за ч.1 ст. 88-1 КУпАП. Дане порушення тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією водних біоресурсів. Міру покарання визначатиме суд. До його рішення раки вилучено та передано на зберігання РПА «Андрусівська».
Нагадуємо, що по 30 вересня діє заборона на лов раків. Її встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі.
‼️За вилов раків під час заборони передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування. Компенсація за одного незаконно виловленого рака становить 3 332 грн.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)