У Кропивницькому свої родини розшукують 44 дитини (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49795_1.jpg)
Вчора, 1 жовтня, у міській раді Кропивницького відбулася прес-конференція начальниці управління з питань захисту прав дітей міської ради Тетяна Тимоховської
Начальниця управління повідомила журналістам, що у Кропивницькому свої родини розшукують 44 дитини різного віку
Впродовж поточного року у місті родинне тепло подарували 37 дітям. І дуже важливо, щоб цей процес не припинявся. Адже батьками можна стати не тільки народивши дитину, а й усиновивши її та зробивши її щасливою.
Детальніше дивіться у відео
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)