У Кропивницькому «шерифам» вручили подяки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44004_1.jpg)
Вчора, 18 червня, начальник обласного главку відомства Роман Козьяков вручив «шерифам» Подяки. Урочистості відбулися з нагоди Дня створення служби дільничних.
Керівник поліції області привітав офіцерів із професійним святом та побажав і надалі ефективно працювати у взаємодії з громадою.
«Нині служба дільничних офіцерів продовжує йти шляхом реформування. Впроваджуються новації у роботі. Зокрема, на території області відкриватимуться поліцейські станції, покращуватиметься рівень матеріально-технічного забезпечення, що, безумовно, впливатиме і на результати вашої діяльності. Тож, прийміть щирі вітання у день свята. Нехай кожен із вас відчуває підтримку від людей на свої дільницях, розуміння у родинному колі та досягає нових успіхів у роботі», – зазначив Роман Сергійович.
Представникам служби дільничних управління превентивної діяльності поліції області та територіальних підрозділів Роман Козьяков вручив відомчі Подяки.
Також підлеглих привітали зі святом і заступник начальника поліції Кіровоградської області Володимир Куценко та начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Олександр Сагаль.
Зі свого боку, до «шерифів» зі словами вітань звернувся голова обласної профспілкової організації Валерій Шевчук. У якості заохочень від Профспілки дільничні отримали Грамоти.
Подякував колегам за гідну службу і пенсіонер органів внутрішніх справ, колишній начальник відділу дільничних поліції області Олександр Дигас.
Окрім отриманих заохочень під час урочистих заходів, найкращі працівники служби дільничних найближчим часом отримають грошові премії за досягнення у роботі.
Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)