У Кропивницькому Сергій Шульга назвав дату продовження сесії обласної ради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59780_1.jpg)
Продовження 15 сесії обласної ради відбудеться 25 квітня. Про це під час пресконференції повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 19 квітня.
Він зазначив, сесія розгляне раніше оприлюднені 29 питань, а також близько десятка нових.
«Маю пояснити, що за порядок денний в цілому 31 березня депутати так і не проголосували – його прийняли лише за основу. Відтак за внесення кожного з раніше оприлюднених 29 питань депутати голосуватимуть окремо. Також на сесію виноситься питання про оголошення мені недовіри, про виведення зі штату облради посади голови бюджетної комісії та інші», - уточнив голова облради.
Сергій Шульга додав, що відповідно до регламенту звітуватиме на сесії.
Звернення про скликання сесії подали 23 депутатів.
Нагадаємо, 31 березня голова облради оголосив перерву у сесійному засіданні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)