У Кропивницькому рятувальники вшанували пам'ять жертв Другої світової війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44088_1.jpg)
Керівництво та працівники Управління ДСНС в області долучились до загальноміських заходів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, які відбулись 22 червня в обласному центрі.
Представники обласної влади, очільники міста, представники установ та організацій, військовослужбовці, жителі Кропивницького та гості міста, молодь вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні та героїв АТО хвилиною мовчання
. А також поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятних знаків на меморіальному комплексі «Фортечні Вали».
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)