У Кропивницькому рятувальники отримали новий спецавтомобіль (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49789_1.jpg)
1 жовтня начальник Управління ДСНС у Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Віталій Миронюк виконав почесну та приємну місію: передав від ДСНС України ключі від нового автомобіля «RENAULT NEV DUSTER» начальнику служби безпеки дорожнього руху У ДСНС в області підполковнику служби цивільного захисту Василю Чорноморцю.
Вручаючи ключі від кросовера, Віталій Миронюк зазначив, що нашому підрозділу пощастило отримати новий автомобіль, завдяки державній програмі оновлення парку автотехніки ДСНС України, у рамках якої Державне агентство інфраструктурних проектів України відповідно до Постанови КМУ від 25.04.2018 року №435 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року» закупило та передало ДСНС України автомобілі «RENAULT NEV DUSTER».
Наразі керівництвом Служби вживаються посилені заходи щодо поліпшення роботи аварійно-рятувальних служб у напрямку запобігання травмуванню і загибелі людей на дорогах країни та забезпечення оперативного реагування у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод. Новий сучасний кросовер відповідає усім вимогам щодо безпеки експлуатації транспортних засобів під час дорожнього руху та зменшення їх негативного впливу на довкілля.
Відтепер служба безпеки дорожнього руху У ДСНС у Кіровоградській області матиме змогу на високому рівні здійснювати оперативну підтримку пожежно-рятувальної техніки з метою забезпечення безпеки дорожнього руху під час виїзду до місця виконання робіт за призначенням та супроводження великогабаритних автомобілів Служби порятунку Кіровоградщини.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)