У Кропивницькому розповіли про підготовку новорічно-різдвяних заходів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58828_1.jpg)
Заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова розповіла про підготовку новорічно-різдвяних заходів.
В обласному центрі, замість великої ялинки, цьогоріч розташується новорічне містечко. В рамках акції «Кіровоградщина серцем з вами» ОВА пропонує кропивничанам, переселенцям прикрасити святковими кульками 12 новорічних дерев. 10 символізуватимуть наше єднання з українськими містами - героями, одне - з воїнами - захисниками, і ще одне - з волонтерами. Доставку новорічних красунь взяв на себе начальник ОВА Андрій Райкович.
19 грудня о 16:00 малечу і дорослих чекають на головній площі області. Домовились, що святкова ілюмінація, що живитиметься від генератора, працюватиме кілька годин на день аж до 8 січня.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)