У Кропивницькому приборкали дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40663_1.jpg)
Протягом минулої доби рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький двічі виїздили на гасіння пожеж у житловому секторі.
Так, 19 грудня о 00:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в 9-поверховому житловому будинку на вул. Івана Похотинова у м. Кропивницький.
По прибуттю пожежно-рятувального підрозділу на місце події було встановлено, що в ліфтовій шахті одного з під’їздів будинку горить 2 м2 сміття. Силами вогнеборців о 01:05 пожежу було локалізовано та о 01:18 – ліквідовано.
О 03:51 надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Степова с. Северинка Кіровоградського району. Як з’ясувалось по прибуттю пожежно-рятувального підрозділу, в надвірній споруді горить 15 м2 відходів насіння. Силами вогнеборців о 04:39 пожежу було локалізовано та о 05:00 – ліквідовано.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)