У Кропивницькому презентували оновлений територіальний сервісний центр МВС.
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45971_1.jpg)
У жовтні 2017 року за ініціативи керівництва області, рішенням депутатського корпусу обласної ради з місцевого бюджету було виділено близько 1 млн.грн. субвенції для проведення робіт з реконструкції територіального сервісного центру МВС
Роботи з реконструкції проводилися на площі 189 кв.м. Для потреб центру було придбано комп'ютерну техніку, принтери, меблі, систему відеоспостереження.
Оновлений центр працює з лютого цього року. У сучасному та відкритому опен-спейсі 23 співробітника щоденно надають близько 250 послуг: реєстраційних операцій, видачі та обміну водійських посвідчень, видачі довідок про відсутність судимості.
На прилеглій території облаштовано майданчик для експертного огляду транспортних засобів, паркувальні місця.
Сьогодні у центрі побував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Разом із головою обласної ради він оглянув відремонтовані приміщення, особисто перевірив дієвість інформаційного боксу, ознайомився із системою отримання жителями області водійських посвідчень.
-Вже 8 місяців оновлений сервісний центр гарантує надання якісних адміністративних послуг не лише жителям області, а й усім громадянам України. Він обладнаний електронною чергою, інформаційним боксом, системою відеоспостереження. Імпонує й те, що все зроблено відкрито та прозоро. Переконаний, що отримувати тут послуги комфортно та дійсно по-сучасному, - зазначив Сергій Кузьменко.
Начальник Регіонального сервісного центру Олександр Єлькін відзначив, що на Кіровоградщині діє 5 сервісних центрів. Він запевнив очільника області, що робота з осучаснення сервісних центрів МВС проводитиметься по всій області, і вже до кінця року ще один подібний центр буде відкрито в Олександрії.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)