У Кропивницькому особливих діток познайомили з професією рятувальника
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44070_1.jpg)
21 червня працівники Управління ДСНС в області відвідали комунальний заклад «Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» м. Кропивницький, де познайомили особливих діток з професією рятувальника та розповіли їм і їхнім мамам про правила безпечної життєдіяльності.
Рятувальники продемонстрували оснащення пожежного автомобіля, дозволили поміряти захисні каски та показали, як під час гасіння пожежі подається вода.
Психолог Служби порятунку Юлія Потупа провела з вихованцями спеціалізованого закладу заняття з арттерапії та пояснила дорослим, як звичайне малювання будь-яким способом допомагає дітям і дорослим подолати стрес.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)