У Кропивницькому на Жадова відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58368_1.jpg)
На території мікрорайону Жадова м. Кропивницький відбулось профілактичне відпрацювання, мета якого – нагадати про безпеку життєдіяльності якомога більшій кількості людей.
Рятувальники запитували перехожих, чи дотримуються вони режиму посиленої безпеки під час повітряної тривоги та закликали не ризикувати легковажно життям. Кожен з нас, переконували фахівці рятувальної справи громадян, має потурбуватись про себе та продумати алгоритм дій під час загрози ракетного удару. Наприклад, вдома слід знайти місце, що відповідає правилу двох стін, а під час перебування на вулиці, на роботі, будь-де, слід заздалегідь визначити місце для укриття.
Шановні громадяни! Служба порятунку закликає вас берегти своє життя, бути дисциплінованими та відповідальними у цей надскладний для України час. Демонструйте приклад розважливості дітям, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)