У Кропивницькому на деревах набубнявіли бруньки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50447_1.jpg)
Аномально тепла погода, яка останнім часом встановилася у місті Кропивницький, повернула життя природи зі сплячки до весіннього оживлення, повідомляє FOTOINFORM.NET
Так, у Кропивницькому майже в кінці грудня на деревах набубнявіли бруньки.
Природа гадає, що вже прийшла весна, бо температура на вулиці доходить до позначки +10. Якщо і далі буде така погода, то можливо до Нового року у місті деякі дерева можуть розпуститися.
читайте також: Рецепт вкусных и пышных сырников
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)