У Кропивницькому лялькарі відвідали онкохворих діток (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35351_1.jpg)
Сьогодні, з нагоди Міжнародного дня дітей, хворих на рак, колектив Кіровоградського академічного обласного театру ляльок завітав на гостини до малят, які знаходяться на стаціонарному лікуванні у гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні.
Змучена страшною хворобою малеча все ж віднайшла сили радісно зустріти улюбленого мультяшного персонажа - фіксика Нолика. Деякі дітки навіть спромоглися трішки потанцювати разом з кумедним гостем, виконуючи під музику нескладні рухи.
Кілька ігрових хвилин з педагогом-організатором театру Яною Третяк теж додали діткам трішки позитивного настрою.
Потім дітвора поспілкувалася з Дідом і Бабою, персонажами вистави «Лисичка-сестричка і Вовк-панібрат», яку лялькарі цього ж дня благодійно зіграли для юних пацієнтів інших стаціонарних відділень лікарні.
Як відомо, позитивне налаштування добре впливає на оздоровчий процес. Тож митці мають надію, що їхнє спілкування з малечею створить добру краплинку казкових ліків і сприятиме швидшому одужанню хворих діток.
Нехай береже їх Господь!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)