У Кропивницькому легковик зіткнувся з маршруткою (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49856_1.jpg)
Вчора, близько 12-ї години, патрульні поліцейські отримали повідомлення, що в обласному центрі по вулиці Ушакова сталася ДТП за участю автомобіля Chevrolet Lacetti та маршрутного транспортного засобу БАЗ 2215.
На місці події, поліцейські встановили, що 40-річний водій, керуючи автомобілем Chevrolet, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної швидкості та здійснив наїзд на припаркований транспортний засіб.
Під час ДТП у мікроавтобуса було пошкоджено газову установку, з якої стався витік пропан-бутану. Тож на допомогу відразу прибули рятувальники, які змили пальне з проїжджої частини.
У ході спілкування з водієм легковика, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Проходити тест на визначення вмісту алкоголю в крові на місці та у закладі охорони здоров’я, чоловік навідріз відмовився.
Згодом водій зізнався поліцейським, що вживав алкоголь напередодні увечері та вранці, але потрібно було поїхати за картоплею на овочевий ринок, тож і сів за кермо автомобіля напідпитку.
На щастя під час ДТП у маршрутному транспортному засобі нікого не було, тож ніхто з учасників дорожнього руху не постраждав.
Патрульні поліцейські склали на горе-водія протоколи за ст.124 КУпАП (скоєння ДТП), ч.1 ст.130 (керування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння) КУпАП та ч.3 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортним засобом).
Вкотре нагадуємо водіям! Не сідайте за кермо у стані алкогольного сп’яніння, навіть якщо вам потрібно їхати за картоплею. Краще зверніться за допомогою до родичів чи друзів.
Патрульна поліція Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)