У Кропивницькому дітям нагадали правила безпеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48790_1.jpg)
13 червня співробітники Управління ДСНС України у Кіровоградській області завітали до вихованців дошкільного навчального закладу «Ластівка» м. Кропивницький.
Разом із рятувальниками та вихователями діти пригадали правила безпеки, повторили номери телефонів екстрених служб та у яких випадках потрібно телефонувати.
Найбільше пожвавлення серед дітлахів викликали конкурси і вікторина. Дуже сподобався малятам і конкурс «Протигаз»: бажаючих його приміряти було безліч – і старші, і наймолодші дошкільнята без вагань одягали його спритно і правильно.
Під час зустрічі з рятувальниками діти із задоволенням оглянули пожежний автомобіль, посиділи за його кермом, подивились роботу ручного комбінованого ствола та спробували з підтримкою рятувальників подати воду. На завершення працівники Служби порятунку роздали вихованцям садочка і вихователям листівки із застереженнями та правилами безпеки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)