У Кропивницькому дітей познайомили з новинками літератури
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52729_1.jpg)
На бібліотечний пленер «Подорож сторінками улюблених книг» завітали юні читачі бібліотеки-філії №4 Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького.
Мандруючи разом з бібліотекарем, діти розповідали про свої літературні уподобання, ділилися враженнями, найцікавішими моментами з улюблених оповідань, радили прочитати їх своїм друзям. Мандрівники книжковим світом влучно відповідали на питання вікторини, виконали запропоновані конкурсні завдання та познайомилися з новинками дитячої літератури.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)