У Кропивницькому дітей навчили робити голуба миру (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33025_1.jpg)
Наукові співробітники обласного художнього музею продовжують співпрацювати з загальноосвітніми школами нашого міста, пропагуючи різні види образотворчого мистецтва та створення виробів власними руками.
20 вересня 2016 року співробітниками музею було проведено майстер-клас по створенню з паперу голуба миру для учнів 2-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. Майстер-клас відбувся в рамках зустрічі з бійцем АТО Олексієм Бондаренко, який є ще й випускником цієї школи. Олексій завітав до учнів щоб розповісти про будні солдат, які знаходяться в зоні АТО.
Сьогодні десятки тисяч наших синів, братів, чоловіків, коханих – патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи неньку Україну. Багато з них отримали поранення в боях, перебувають у військових шпиталях. І зараз їм, як ніколи, потрібні наша увага, добре слово, підтримка.
Під час майстер-класу діти створили чудових голубів, які несуть мир та спокій Україні. Листівки у формі білого голуба учні оздоблювали власноруч намальованими орнаментами та розмальовували їх кольоровими олівцями. На кожній листівці маленькі художники написали слова побажання та підтримки.
Всіх створених під час майстер-класу голубів Олексій забере з собою на передову, як подарунок для інших солдат.
Тетяна Костенко – науковий співробітник картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
Богдан Мороз – художник І категорії відділу музею - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)