У Кропивницькому бібліотекарі зустріли свято разом із дітьми
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40670_1.jpg)
З далеких часів, з доброти людської прийшло до нас свято Миколая. Майже у всіх народів є звичай давати дітям вночі на Святого Миколая різні дарунки.
Звичайно ж бібліотека-філія №10 не залишилася осторонь і зустріла свято разом із дітьми. Тож, в цей день відбувся мастер-клас «З нетерпінням я чекаю – нині свято Миколая».
А юні користувачі в свою чергу мали надію отримати від Чудотворця подарунок за свою чемність, слухняність і добрі справи. Під час заходу діти були ознайомлені з книжковою виставкою «Святий Миколай до нас Завітай!». Прослухали кілька варіантів легенд, познайомилися з прозовими та поетичними творами про Святого Миколая та його гостинці, із неменшим задоволенням відгадували зимові загадки та отримували заохочувальні призи, а кульмінацією зустрічі стала робота над виготовленням поробки в стилі мистецтва орігамі «Чобіток для подарунків». За свої творчі здібності, кожен з учасників отримав смачні гостинці.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)