У Кропивницькому бібліотекарі провели день інформації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48787_1.jpg)
Сьогодні, 12 червня, у місті Кропивницький в бібліотеці-філії №1 пройшов День інформації «Наша планета – колиска життя»
До участі були залучені всі категорії користувачів бібліотеки. Дорослому читачеві бібліотекарі запропонували огляд книжкової викладки «Земля - наш спільний дім», бесіда «Бережи довкілля, людино», слайд-презентацію «Пластикові пакети – недооцінена проблема сьогодення» та консультації «Пошук інформації в бібліотеці».
Юним користувачам запропонували – екологічний репортаж «Океан – наймогутніша стихія», перегляд відеоролика «Крик Землі», бесіда «Чисто не там де прибирають, а там де бояться смітити», огляд книжкової викладки «Земля – наш дім» та перегляд мультфільму «Я мандрую по землі».
Вся надана інформація доносила до читача, що наше довкілля потребує захисту. Про те, що планета Земля - наш дім і ми з нею нерозривно пов’язані: як ми до неї ставимося – так і вона до нас.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)