У Компаніївському районі водій вантажівки потребував допомоги рятувальників (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35431_1.jpg)
18 лютого о 14:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автошляху Кропивницький-Миколаїв у Компаніївському районі автомобіль «MAN» потрапив на ускладнену ділянку дороги та не міг самостійно виїхати.
Рятувальники 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Компаніївка відбуксирували вантажівку на безпечну ділянку дороги, звідки вона продовжила рух самостійно.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)