У Кіровоградській міській раді відкрився вернісаж
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29202_1.jpg)
Юні майстри пензля із дитячої художньої школи імені Осмьоркіна та Кіровоградської дитячої школи мистецтв, що на селищі Новому, влаштували Новрічну виставку своїх робіт на другому поверсі міськради.
Керівники художніх шкіл Ганна Іванова та Світлана Медведєва відібрали для демонстрації найжиттєрадісніші полотна новорічної і Різдв’яної тематики, виконані у різноманітних техніках.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)