У Кіровограді знову День жалоби
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24684_1.jpg)
Четвер, 30 січня, у Кіровограді оголошується Днем жалоби.
Місто прощатиметься зі своїм славним земляком – заступником командира 42 мотопіхотного батальйону майором Володимиром Івановичем Степанком, який віддав своє життя за незалежність і свободу рідної країни. Громадянська панахида розпочнеться на Театральній площі обласного центру о 10.00. Слава героям! Зважаючи на оголошення у Кіровограді Дня жалоби, міська влада звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності з проханням скасувати в цей день усі заходи розважального характеру та не включати гучну музику
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)