У Кіровограді відбудеться EUROвечір
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25991_1.jpg)
13 травня 2015 року з 17.00 до 20.00 відбудеться непересічна подія в рамках бібліопроекту «Креативна середа»! Наступний захід проекту - EUROвечір «Україна – це Європа!» відбудеться у форматі вуличної акції.
Тож Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім.О.М.Бойченка запрошує усіх бажаючих приєднатися до цікавого та пізнавального дійства, що відбудеться ввечорі на вулиці Дворцовій (біля приміщення бібліотеки).
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. В Україні свято відзначається щорічно, починаючи з 2003 року, в третю суботу травня.
Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у розумінні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Напередодні свята бібліотекарі нашої книгозбірні запрошують кіровоградців не сидіти вдома, а дізнатися про Європу більше ставши учасником EUROвечора «Україна – це Європа!». В рамках акції на відвідувачів чекатимуть розваги на будь-який вік та смак.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)