Цього року буде відремонтовано понад сто ділянок доріг місцевого значення в усіх районах Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43994_1.jpg)
У 2018 році відбулися кардинальні зміни в системі управління дорогами – автодороги загального користування місцевого значення передано із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління обласним державним адміністраціям.
Про це нагадав голова ОДА Сергій Кузьменко на щотижневій апаратній нараді.
"На ремонт і утримання зазначених доріг наша область отримала значні фінансові ресурси, які необхідно ефективно використати. Більше ста ділянок доріг місцевого значення в усіх без винятку районах нашої області заплановано цього року відремонтувати", – підкреслив керівник облдержадміністрації.
Сергій Кузьменко також зазначив, що нині фахівці департаменту інфраструктури та промисловості ОДА, які відповідають за зазначений напрям роботи, працюють у посиленому режимі – виконують підготовчу роботу для того, щоб підрядники мали змогу якомога швидше розпочати ремонти дорожнього покриття і виконати максимум робіт у літній період.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)