Свято «Бажаю тобі, Бібліотеко...»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10614_1.jpg)
13 червня в бібліотеці-філії № 19 МЦБС відбулося свято «Бажаю тобі, Бібліотеко…» з нагоди 30-річчя від заснування бібліотеки.
Перед присутніми виступили учасники зразкового хореографічного ансамблю «Надія», фольклорного гуртка «Криниченька», хорового гуртка «Шкільні дзвоники», бард Сергій Шульга, поет – композитор Світлана Щербина, вихованців музичної школи № 3. В заході взяли участь в.о. начальника відділу культури і туризму Неля Чорна, директор Кіровоградської МЦБС Світлана Тимків, завідуюча ДНЗ № 67 Олена Калюка, заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 31 Марія Чернат.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)