Снігова традиція у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35266_1.jpg)
В Кропивницькому подвір’я технікуму механізації сільського господарства прикрасив велетенський сніговик. Вже кілька років поспіль скульптуру ліплять студенти навчального закладу.
Як розповів нам учасник створення сніговита Володимир Жупаненко, у висоту велетень близько 5 метрів.
«Ми займалися цією веселою справою у позаурочний час. Дуже раді, що в нас є така традиція. Спочатку весь сніг з території закладу згрібли в одну кучу, а потім ми приступили до роботи, розповідає Володимир. – Для нас найголовніше – реакція жителів була. Хоч сніговик знаходиться і на подвір’ї, але його висота сприяє тому, що перехожі не оминають увагою скульптуру. Багато людей приходять, фотографуються і висловлюють свої позитивні враження».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)