Скільки коштує у Кропивницькому влаштувати дитину у дитсадок?
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35156_1.jpg)
Це питання хвилює майже кожну молоду родину Кропивницького.
Як тільки у сім`ї з`являється новонароджена дитинка, постає багато питань. Серед яких не останнє місце займає влаштування дитини у дитячий садок. І хоча це звучить доволі смішно, але це реалії нашого сьогоднішнього життя.
Тільки народилась дитина, а батькам вже приходиться вирішувати із дитячим садком. Треба стати в чергу, контролювати її просування, та готовити гроші на благодійні внески.
У нашому місті «тарифи» на влаштування малечі в садок різняться. Все залежить від району міста, розташування від центру, від «наворотів» самого дитсадка, від побажань завідуючого закладу.
« Я при влаштуванні дитини у садок зробила добровільний внесок 500 гривень. А вже потім, як дитина пішла у садок потрібно кожного місяця теж платити, але менші суми. А моя подруга, коли свого сина оформлювала в більш престижному районі міста, заплатила 1300 гривень. Так що я ще зекономила, але мені приходиться возити кожного дня свою дитину на маршрутці, бо садок знаходиться у другому районі міста», - говорить кропивничанка М.
Усі в нашому місті знають, що за влаштування дитини потрібно внести благодійний внесок. Було б добре, щоб такі кошти вносились через благодійні каси. А не в «карман» учбового закладу. Тоді можливо якось було б контролювати їх надходження та використання.
Можливо незабаром з`явиться така можливість батькам контролювати за своїми благодійними внесками.
Про це читайте Кропивницький: батьки зможуть контролювати свої благодійні внески?
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)