Ще жодному українському уряду не вдавалося за 100 днів поставити всю країну на коліна, - Андрій Маліцький
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32183_1.jpg)
Задекларований урядом на чолі з Гройсманом так званий «новий курс» – макроекономічна стабілізація, протидія корупції, підвищення якості державних послуг, відновлення безпеки держави, створення сприятливих умов для ведення бізнесу насправді виявилися мильною бульбашкою, – вважає заступник голови Кіровоградської обласної організації «Опозиційного блоку» Андрій Маліцький.
– Уряд за сто днів своєї роботи не те, що не покращив життя українців, він зробив їх набагато біднішими. Адже, наприклад, нинішня тарифна політика є взірцем цинізму та непрофесійності. Підвищення тарифів на газ для населення до ринкового рівня – майже в два рази – стало для українських родин «золотим». Це при тому, що середній дохід працездатного населення в Україні наразі складає 2315 гривень і є значно меншим, ніж встановлений Мінсоцполітики прожитковий мінімум у 2615 гривень. Це означає, що половина українських родин потребуватиме субсидій, – говорить опозиціонер.
– Крім того, очікувана податкова реформа так і не відбулася, корупція досягла найвищих масштабів за усі часи української незалежності, процвітає рейдерство за участі контролюючих органів, зашкалює рівень злочинності тощо. І таких прикладів невігластва по відношенню до своїх громадян безліч.
В «Опозиційному блоці» переконані, що змінити ситуацію в державі зможуть тільки перевибори до Верховної Ради України, наслідком яких стане створення нової коаліції, яка сформує новий уряд професіоналів, котрий працюватиме на розбудову нашої держави.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)