Сергій Кузьменко зустрівся з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40691_1.jpg)
Предметом зустрічі голови облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ стало обговорення загальної ситуації в Кіровоградській області.
Сергій Кузьменко охарактеризував спостерігачам стан справ в соціально-економічному та політичному житті області в контексті впроваджуваних в державі реформ. Зокрема, він звернув увагу на регіональні успіхи в реалізації освітньої, медичної, пенсійної реформ та децентралізації.
Також учасники зустрічі обговорили низку важливих питань, що стосувались ходу опалювального сезону в обласному центрі, діяльності уранодобувних підприємств, цінової політики, соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, вимушених переселенців, реалізації гендерної політики тощо.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)