Сергій Кузьменко визначився з кандидатурами нових голів Бобринецької та Вільшанської РДА
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40634_1.jpg)
Про це він повідомив на апаратній нараді в облдержадміністрації.
"Я визначився із керівниками Бобринецької та Вільшанської районних державних адміністрацій, де у нас є вакансії. Відповідні пропозиції подав до Уряду. Сподіваюсь, що запропоновані кандидати пройдуть співбесіди і зазначені території отримають нових керівників", - підкреслив Сергій Кузьменко.
Звертаючись до решти голів райдержадміністрацій, він зауважив, що напередодні нового року слід проаналізувати свою роботу і визначитись з пріоритетами: "або якісно працюємо на користь громад або приймаємо рішення займатись іншим видом діяльності".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)