Серед населення с. Клинці Кропивницького району провели роз’яснювальну роботу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48782_1.jpg)
12 червня рятувальники У ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед населення с. Клинці Кропивницького району.
Жителям села надали застережні листівки, нагадали номери екстрених служб та розповіли не лише правила пожежної безпеки вдома, а й порядок дій на випадок надзвичайної ситуації у громадському місці, на відкритій місцевості або виявлення боєприпасів Другої світової війни.
Громадянам також нагадали про безпеку під час відпочинку на воді, а батьків закликали подбати про безпеку дітей під час канікул і постійно тримати їх у полі зору.
Аби попередити пожежі та запобігти нещасним випадкам, така робота проводиться постійно.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)