Рятувальники супроводили до Кіровограда 20 переселенців з Мар’їнки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24741_1.jpg)
На Кіровоградщину продовжують прибувати переселенці. Вранці 2 лютого до Кіровограда у супроводі фахівців Управління ДСНС в області приїхали п’ять родин з Донецької області.
З Мар’їнки, де вони через постійні обстріли майже не виходили з підвалу, їх знову ж таки під градом куль вивезли волонтери. Вже у Києві їх зустрічали працівники ДСНС та супроводжували до Кіровограда. Увесь шлях від столиці до обласного центру з ними спілкувались психологи обласного Управління ДСНС в області. У Кіровограді переселенців зустріла голова обласного штабу з питань соціального забезпечення переселенців Віта Атаманчук.
З двадцяти новоприбулих - половина діти, найменшому з яких ще не виповнилось й місяця. Родині з немовлям виділили кімнату у Будинку маляти, виходячи з тих міркувань, що дитині у такому віці потрібен постійний нагляд лікаря і особливе харчування. Решта сімей поселились у гуртожитку технічного університету. Дітей із цих сімей одразу після приїзду також оглянув лікар, у деяких діток виявлено застуду. Преселенці, які раніше оселились у гуртожитку, дізнавшись про приїзд земляків, влаштували їм теплу зустріч, приготували смачний сніданок.
Наразі фахівці У ДСНС в області - психолог та представник обласного штабу з питань переселенців - продовжують працювати у Києві у складі міжрегіонального штабу: зустрічають громадян, які залишають території проведення АТО, надають психологічну допомогу, уточнюють інформацію, організовують переїзд до місць тимчасового проживання у інших регіонах, а у разі, якщо ті виявляють бажання проживати у Кіровограді, організовують переїзд та супровід, допомогають влаштуватись на новому місці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)