Рятувальники перемогли у обласних змаганнях з волейболу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12698_1.jpg)
Перемогу здобули представники збірної команди Територіального управління МНС у змаганнях з волейболу.
Під час групового етапу у двох підгрупах змагалися 8 команд. За правилами турніру, до півфіналу виходять лише 4 команди. Рятувальники впевнено перемогли у своїй підгрупі, а їх суперниками у півфіналі стали представники військової частини з Олександрії. І у цьому матчі працівники Служби «101» отримали беззаперечну перемогу, а отже – і право на фінал. Тут вони зустрілися з командою Управління МВС в області. Гра була доволі напруженою, але переможцями і Чемпіонами змагань стали представники пожежно-рятувальної служби.
Змагання з волейболу були одними з останніх у рамках «Динаміади-2012», тому оргкомітет за сумою балів визначив найкращі команди обласних управлінь. За результатами виступів рятувальники вже другий рік поспіль стають «срібними» призерами Спартакіади серед силовиків області.
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)