Роман Льопка продовжив контракт із кіровоградським клубом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_24722_1.jpg)
Наймолодший гравець "Зірки" останнього сезону воротар Роман Льопка, який дебютував в професійному футболі за кіровоградців на останній хвилині матчу в Полтаві, продовжив контракт із клубом.
Тепер Роман - футболіст "Зірки" до червня 2019 року. Нагадаємо, що Льопка - один із наймолодших голкіперів "Зірки" за всю її історію. В поєдинку 15 листопада 2014 року в Полтаві він на полі з'явився у віці 17 років і 293 дні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)