Рейдова перевірка у мікрорайонах Жадова та 101-й міста Кіровограда
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29097_1.jpg)
10 грудня працівники обласного Управління ДСНС провели рейдову перевірку у мікрорайонах Жадова та 101-й міста Кіровограда щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки у побуті.
В обох мікрорайонах розташовані лише багатоповерхові житлові будинки, тому під час рейду рятувальники наголошували на питаннях безпечного користування газовими приладами, радили ні в якому разі не обігрівати помешкання конфорками та духовкою газової плити. У тих квартирах, де, окрім централізованого опалення, жителі додатково вмикають електрообігрівальні прилади, рятувальники наголосили на неухильному дотриманні правил їх експлуатації та ні в якому разі не допускати перевантаження електромережі.
Працівники Служби порятунку поспілкувалися як з людьми похилого віку у квартирах, так і з пересічними громадянами, увагу яких звернули на питаннях дотримання вимог пожежної безпеки під час експлуатації опалювальних приладів. Вже не за горами Новорічні і Різдвяні свята, тож фахівці Служби «101» дали поради як уникнути прикрих випадків при встановленні та облаштуванні ялинки, використанні гірлянд та піротехнічних виробів. Учасники рейду були вдячні за проведену з ними роз’яснювальну роботу та запевнили, що обов’язково дослухаються до порад рятувальників. Всім його учасникам було вручено листівки застерігаючого змісту про безпечне поводження у опалювальний період та під час зимових свят.
Такі рейдові перевірки будуть і надалі систематично проводитися працівниками пожежно-рятувальної служби як у обласному центрі, так і в інших населених пунктах області.
У ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)