Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform Ваша інформація у цьому місці натиснути тут

Прокурорськими перевірками на Кіровоградщині встановлені суттєві порушення

Червень 06, 2011 | Новини | Переглядів: 1570 | Коментарі: 0

За інформацією старшого помічника прокурора області з питань захисту прав і свобод дітей прокуратури області Людмили Білобрицької не завжди з’ясовуються причини та умови, що сприяють проявам насильства в сім’ї. Про це інтернет-виданню  «FotoInform»  повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, це стосується роботи дільничних інспекторів міліції Петрівського РВ УМВС України в області. Адже на території зазначеного регіону в останні місяці значно зросла кількість осіб, схильних до такого роду правопорушень.
У деяких територіальних органах внутрішніх справ не налагоджена належна взаємодія з спеціально уповноваженим органом. Це, насамперед, стосується Новгородківського, Новоукраїнського, Олександрійського та Знам’янського районів. Де прокурорами виявлено факти насильства в сім’ях відносно дітей, про які підрозділи кримінальної міліції у справах дітей (КМСД) не вчасно інформували відповідні структури райдержадміністрацій.
Допускаються порушення чинного законодавства і в ході проведення профілактичної роботи. Наприклад, в офіційних попередженнях, внесених дільничними інспекторами Олександрійського РВ, не зазначено суть порушення та відсутня інформація, відносно кого скоєно насильство. Аналогічні недоречності допускаються в Маловисківському та Знам’янському районах.
Органами міліції недостатньо використовуються можливості вимог вищеназваного закону щодо застосування захисних приписів. Наприклад, службою ДІМ Маловисківського РВ у березні 2011 року за скоєння насильства в сімї повторно притягувалися до адмінвідповідальності п’ятеро осіб, однак, захисні приписи не використовувалися. Аналогічні порушення вимог закону допускалися при винесенні офіційних попереджень (замість захисних приписів) і службою ДІМ Знам’янського МВ.
Протягом 2010-2011 років органами внутрішніх справ взагалі не вживаються заходи по направленню батьків з дітьми до реабілітаційних установ тощо.
Лише протягом поточного року прокурорами порушено 7 кримінальних справ відносно батьків та інших членів сімей, які вчинили насильство щодо дітей. Тим часом, підрозділами КМСД та ДІМ МРВ УМВС України в області не завжди вчасно повідомляються територіальні прокурори про наявність фактів порушення прав дітей в сім’ях. Міжміськрайпрокурорами ініційовано на місцях притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників служб дільничних інспекторів.
Прокуратурою області начальнику УМВС України в області внесено подання щодо усунення виявлених порушень в ході проведених перевірок.
Наразі документ знаходиться на розгляді.


Hostpro
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool