МОЗ повідомляє: 03 липня (станом на 9:00) в Україні 46 763 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 876 нових випадків. Загалом проведено 690 953 тестування методом ПЛР.

Про введення в обіг пам'ятної монети "Всесвітній рік кажана" (фото)

Декабрь 17, 2012 | Новини | Просмотров: 1076 | Комментариев: 0

Національний банк України ввів в обіг 15 грудня 2012 року пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену Всесвітньому року кажана.

Усі 26 видів кажанів, що зареєстровані в Україні, занесені до Червоної книги України і перебувають під охороною згідно із законодавством України. Рукокрилі, або кажани, є єдиними здатними до активного польоту ссавцями. Ці тварини відіграють важливу роль у підтриманні балансу та забезпеченні природної стійкості екосистем.

Монету виготовлено з нейзильберу, категорія якості карбування "спеціальний анциркулейтед", маса – 16,54 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – 20 000 штук. Гурт монети рифлений.

На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України і напис півколом – НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, праворуч – рік карбування монети 2012, ліворуч – логотип Монетного двору Національного банку України, у центрі на рельєфному тлі – дзеркальне зображення кажана, унизу номінал –5/ГРИВЕНЬ.

Національний банк України ввів в обіг 15 грудня 2012 року пам’ятну монету номіналом 5 гривень, присвячену Всесвітньому року кажана.

На реверсі монети зображено символічну композицію – на тлі стилізованого зображення земної кулі – кажан, праворуч півколом напис ВСЕСВІТНІЙ РІК КАЖАНА.

Художники: Володимир Таран, Олександр Харук, Сергій Харук.

Скульптори: Володимир Дем’яненко, Володимир Атаманчук.

Пам’ятна монета номіналом 5 гривень є дійсним платіжним засобом України й обов’язкова до приймання без будь-яких обмежень за її номінальною вартістю до всіх видів платежів, а також для зарахування на розрахункові рахунки, вклади, акредитиви та для переказів.

Крім того повідомляємо, що Національний банк України, продовжуючи серію "Східний календар", увів в обіг 10 грудня 2012 року пам’ятну монету "Рік Змії" номіналом 5 гривень, присвячену року Змії, одній із тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера – найбільшої планети Сонячної системи.

Монету виготовлено зі срібла 925 проби, якість карбування – "пруф", маса в чистоті – 15,55 г, діаметр – 33,0 мм, тираж – 25 000 штук. Гурт монети – рифлений. Елемент оздоблення – кубічний оксид цирконію діаметром 1,25 мм.

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube і сторінку в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid

МОЖНА ЗАМОВИТИ ФОТО Filipenko Igor у цифровому форматі з високою роздільною здатністю.
Комментарии для сайта CackleLinux Хостинг от HostPro Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений