Податківці привітали вихованців Олександрійської школи-інтернату з Днем святого Миколая
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7754_1.jpg)
В День святого Миколая начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Кіровоградській області Вадим Янишевський та перший заступник начальника УПМ ДПА у Кіровоградській області Віталій Босненко відвідали Олександрійську загальноосвітню школу-інтернат, шефом яких вже кілька років поспіль є податкова служба області.
Цього разу податківці привезли дітям солодощі, новорічні подарунки, настільні розвиваючі ігри та спортивний інвентар.
Податківці привітали своїх підшефних зі святом святого Миколая, одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, приходу якого з нетерпінням чекає малеча всього світу. Вони побажали дітям, щоб цей день приніс до їхньої оселі радість, світло і приємні несподіванки.
Вихованці школи-інтернату з великою неохотою відпускали гостей з податкової. Проте податківці запевнили своїх підшефних в тому, що розлучаються вони ненадовго, і найближчим часом знову завітають до них у гості.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)