Освітяни Кропивницького підтримали флешмоб 22 Pushup Challenge
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35190_1.jpg)
Сьогодні, 7 лютого, у спортивній залі ЗОШ №6 вчителі фізичної культури з усіх шкіл Кропивницького на чолі із начальником управління освіти міської ради Ларисою Костенко приєдналися до флешмобу 22 Pushup Challenge, повідомляє сайт міськради.
Флешмоб 22 Pushup Challenge стрімко набирає популярності в Україні. Його мета - підтримати ветеранів АТО, які страждають від посттравматичного синдрому, а також популяризувати здоровий спосіб життя серед населення. Суть акції полягає у тому, що її учасники протягом 22 днів віджимаються 22 рази і роблять відеозапис, який викладають в мережу інтернет. Після цього естафету передають далі.
- Цією акцією ми хочемо підтвердити, що кропивницькі освітяни підтримують українських військових, а також активно виступають за здоровий спосіб життя, - наголосила Лариса Костенко. - Ми слідкували за флешмобом через мережу інтернет і коли нам передали естафету - прийняли виклик. А естафету передали усім закладам освіти Кропивницького.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)