Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають з Днем захисника Вітчизни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8740_1.jpg)
Шановні кіровоградці!
23 лютого, в День захисника Вітчизни ми віддаємо данину шани й поваги тим, чия професія – захищати Батьківщину. Це свято було і залишається символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Вітчизни, виявленням любові народу до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто нині стоїть на варті незалежності держави. Сьогодні, як і десятиліття тому, цей день асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю чоловічого характеру, силою духу та готовністю в будь – який момент виступити на захист своїх матерів, дружин, сестер, свого рідного міста і всієї країни. Від щирого серця вітаємо всіх, хто стояв і стоїть на сторожі мирного неба над Україною та тих, хто в майбутньому виконуватиме цей священний обов’язок. Бажаємо Вам міцного здоров’я, незламної волі, щастя, миру, благополуччя і нових здобутків у справі служіння рідній землі.
Міський голова Олександр Саінсус Секретар міської ради Ігор Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)