Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають медичних працівників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10628_1.jpg)
Шановні медичні працівники!
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем медичного працівника.
Ваша професія є однією з найважливіших і найвідповідальніших у суспільстві, адже люди довіряють вам найцінніше, що є, - здоров’я, а часом і життя. Медичні працівники не знають свят і вихідних, ваша праця вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості. Підтвердженням того є щасливі очі матерів, сміх дітей та тисячі врятованих життів.
Від усіх кіровоградців висловлюємо вам щирі слова вдячності за самовіддану працю, співчуття і турботу, які Ви даруєте людям. Нехай вас ніколи не покидає впевненість у правильності обраної професії! Бажаємо вам наснаги, оптимізму та радощів від спілкування з рідними і близькими.
Нехай ваші серце і душа завжди будуть відкриті для добра й любові. Будьте здорові і пам'ятайте, що життя - це найвища цінність, незважаючи на будь-які негаразди!
Міський голова О.Саінсус Секретар міської ради І.Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)