Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають будівельників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6134_1.jpg)
Шановні будівельники! Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом – Днем будівельника!
Саме від стабільної роботи будівельників залежить розв’язання багатьох гострих соціальних проблем: забезпечення громадян житлом, модернізація промисловості, формування сучасної інженерно – транспортної та комунальної інфраструктур міста.
Дозвольте побажати вам міцного здоров’я, щастя, та втілення в життя нових цікавих будівельних проектів, а прекрасні будівлі, зведені вашими руками, нехай стануть окрасою нашого міста.
Міський голова О. Саінсус
Секретар міської ради І. Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)