Найбільш резонансні злочини та події на 13 грудня по Кіровоградській області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12874_1.jpg)
Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 315 заяв і повідомлень громадян, з них 171 з ознаками кримінальних правопорушень.
До Маловисківського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 31-річної жительки одного із населених пунктів району про скоєння стосовно неї пограбування. Попередньо встановлено, що 27-річний колишній співмешканець жінки, прийшовши до неї додому, під час сварки відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілої та двома її банківськими картками, на яких знаходились кошти у сумі 650 гривень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, триває розслідування.
Директор одного із товариств Онуфріївського району звернувся до райвідділу міліції із заявою про крадіжку. Попередньо встановлено, що двоє 53-річних жителів сусідньої області здійснили незаконний вилов риби з водойми, що перебуває в оренді товариства. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, проводиться розслідування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)