Начальник Кіровоградської ОВА відверто розповів про план оборони області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58285_1.jpg)
«В області системно працює Рада оборони- ми називаємо її військовий кабінет. Це повна взаємодія між військовою адміністрацією, обласною радою, військовою комендатурою, усіма правоохоронними органами. Я на постійному зв’язку з усіма громадами і містами», розповів Андрій Райкович.
Він додав, що в області 170 сирен. Третину довелось оновити на марші. Деякі громади вже встановили сирени нового типу.
«Укриття. Серйозна складова, за яку ніхто раніше особливо не думав. Це-факт! Підприємства, які працюють і мають потенціал, швидко реанімували свої сховища. ЖЕКи і досі звільняють підвали в багатоповерхівках. Це- теж факт, що мешканці багатоповерхівок роками закидали їх чим могли. Тепер чистять. Великий шматок роботи виконано в освітянських і медичних закладах.Війна, сусідство із таким агресором, змушує, і зараз, і на майбутнє думати про сучасне будівництвоз якісними укриттями», - зазначив він.
джерело, фото Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)