На Кіровоградщину продовжують прибувати евакопотяги з Донеччини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58320_1.jpg)
Триває обов’язкова евакуація мирного населення з Донеччини, яка розпочалася у серпні.
До більш спокійних регіонів України безкоштовними потягами переправляють громадян, які у результаті війни втратили житло або ж не хочуть залишатись на зиму без тепла та води через зруйновану інфраструктуру. Кіровоградщина якраз і є одним із більш-менш спокійних місць, яке до закінчення війни стало домом для тисяч внутрішньо переміщених громадян.
Сьогодні до Олександрії прибув черговий евакопотяг з Донбасу. Рятувальники та психологи ГУ ДСНС в області, традиційно, були серед тих, хто зустрічав та надавав підтримку евакуйованим.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)